бренд велосипеда: Discoveryвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8З цим товаром купуютьРРЦ8273 грн.Ваша ціна148.00 $Залишок10РРЦ7384 грн.Ваша ціна132.08 $Залишок3РРЦ7600 грн.Ваша ціна135.95 $Залишок0РРЦ31110 грн.Ваша ціна556.53 $Залишок>20РРЦ232 грн.Ваша ціна2.65 $Залишок>20РРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок16РРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок>20РРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок>20РРЦ31307 грн.Ваша ціна560.05 $Залишок0РРЦ31110 грн.Ваша ціна556.53 $Залишок18ХарактеристикиВелосипед ST 26" Discovery TREK DD FR рама-13" помаранчевий 2025бренд велосипеда: Discoveryвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8гарантія: 10 років на раму, 18 місяців на обладнаннярік: 2025діаметр колеса: 26задній перемикач: L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 швидк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 740 ₴






