бренд велосипеда: SPACEдіаметр колеса: 10кількість швидкостей: 3модель велосипеда: TRITONбренд велосипеда: SPACEдіаметр колеса: 10кількість швидкостей: 3модель велосипеда: TRITONободи: 10" литий сталевий обідпокришки: 10х3"тип мотора: прямой приводмаксимальний пробіг: 65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Модель велосипеда | TRITON |
| Обід | 10" литий сталевий обід |
| Покришки | 10х3" |
| Тип мотора | прямий привод |
| максимальний пробіг | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 150 ₴



