
Велосипед Алюміній 28" Formula CURSOR MAN Хардтейл DD рама-20" чорний з багажником задн St з крилом Pl 2024
12 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-28-029
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед 28" Formula CURSOR MAN 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 20" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулки | алюміній, кулькові підшипники 14G 36H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 650 ₴

