Велосипед CR-MO STEEL 28" LEON TR-90 DD 2022 - це топовий туристичний велосипед, здатний подолати тисячі кілометрів на будь-якому покритті. Він представлений у трьох розмірах (S,M,L), що підходять для зростання від 160 до 193 см, і важить лише 13 кг. Це перша модель торгової марки Leon, виконана на жорсткій рамі та вилці з хром-молібденової сталі, яка забезпечує комфорт використання велосипеда на нерівних поверхнях.
Велосипед оснащений групою компонентів від MICROSHIFT серії R9 (співвідноситься з Shimano Sora) з розрахунком 2х9, спеціально призначених для туризму, що гарантує їхню чітку роботу та відмінну ергономіку. Колеса на промислових підшипниках взуті в покришки Maxxis з універсальним протектором, що підходить для будь-якого типу покриття. За швидку та ефективну зупинку велосипеда відповідають дискові механічні гальма Nutt S5 з двома рухомими колодками.
Велосипед також оснащений алюмінієвим багажником із вантажопідйомністю до 7 кг, що дозволяє перевозити особисті речі під час тривалих поїздок. Вага велосипедиста з вантажем не повинна перевищувати 110 кг. Гарантія на раму становить 10 років, на компоненти – 18 місяців.
Велосипед CR-MO STEEL 28" LEON TR-90 DD 2022 є оптимальним вибором для тих, хто шукає туристичний велосипед високої якості та комфорту, який служитиме багато років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Туристичний |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 600 ₴
