Дитячий велосипед Dorozhnik Onyx 20", гірчичний — двоколісний велосипед дитячого типу з колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування дитини.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Onyx
- Діаметр коліс: 20"
- Колір: гірчичний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір рами | 10.5" |
| Рост велосипедиста | 125-170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 909 ₴






