Гравійний велосипед для тих, хто не любить себе обмежувати біля катання. Модель має три ростовки, які відмінно підійдуть. на зростання від 160 до nbsp; 193 см.
Полегшена алюмінієва рама надає велосипеду чудової динаміки. Навісне обладнання бренду MICROSHIFT має плавне перемикання та легке налаштування. Також групсет можна поєднувати з різними брендами комплектуючих. 28” діаметр коліс на промислових втулках та з універсальним протектором покришок забезпечить легкий накат, а за контроль швидкості відповідають дискові механічні гальма. Вони мають гарну потужність і прості в налаштуванні.
На велосипеді є велика кількість бонок, є можливість встановлення переднього та заднього багажника, флягоутримувачів та різних видів сумок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Туристичний |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 070 ₴
