Гірський велосипед Discovery Bastion 29", рама 17", червоно-чорний — велосипед із конструкцією для їзди різними типами дорожнього покриття, оснащений колесами діаметром 29 дюймів і рамою розміром 17 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Bastion
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 17"
- Колір: червоно-чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | США |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 209 ₴






