Гірський велосипед Discovery Bastion 26", рама 18", коричневий — велосипед для їзди по різних типах дорожнього покриття, призначений для пересування з використанням педального приводу.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Bastion
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 18"
- Колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.6 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 310 ₴






