Гірський велосипед Discovery Bastion 26", рама 13", жовтий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами діаметром 26 дюймів і рамою розміром 13 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Bastion
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | США |
| Вага | 15.3 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 789 ₴






