
Велосипед ST 28" Formula MAGNUM DD FR рама-20,5" темно-сріблястий з червоним 2025
8 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-28-039
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
багажник: Високоміцна сталь, чорнийбренд велосипеда: Formulaвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммЗ цим товаром купуютьРРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок16РРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок>20РРЦ26290 грн.Ваша ціна470.30 $Залишок>20РРЦ31307 грн.Ваша ціна560.05 $Залишок0РРЦ31110 грн.Ваша ціна556.53 $Залишок18РРЦ31110 грн.Ваша ціна556.53 $Залишок>20РРЦ12212 грн.Ваша ціна218.50 $Залишок>20РРЦ12212 грн.Ваша ціна218.50 $Залишок>20РРЦ14147 грн.Ваша ціна253.00 $Залишок>20РРЦ14147 грн.Ваша ціна253.00 $Залишок>20ХарактеристикиВелосипед ST 28" Formula MAGNUM DD FR рама-20,5" темно-сріблястий з червоним 2025багажник: Високоміцна сталь, чорнийбренд велосипеда: Formulaвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, SKYS/Weiyiгарантія: 3 місяцірік: 2025діаметр колеса: 28
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, SKYS/Weida |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| вага велосипедиста | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 450 ₴





