Тип палива: Бензиновий
Кількість фаз: Універсальний 1/3
Максимальна потужність: 10кВт/10кВт
Двигун: Matari
Технічні характеристики
Технічні характеристики двигуна
Фізичні характеристики
Кількість фаз: Універсальний 1/3
Максимальна потужність: 10кВт/10кВт
Двигун: Matari
| Виконання | Без кожуха |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): | 10кВт/10кВт |
| Номінальна потужність, кВт | 9кВт/9кВт |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Кількість фаз | Універсальний (220В/380В) |
| Напруга: | 220/380 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Автоматика | АВР немає |
| Охолодження: | Повітряне |
| Лічильник мотогодин: | Є |
| Двигун | Matari M620 |
|---|---|
| Тип двигуна: | Бензиновий, Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Обсяг паливного бака (л): | 50 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): | 3 л/год |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) | 1,4 л |
| Тип запуску | Ручний + електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*700*680 |
|---|---|
| Маса, кг | 131 кг |
| Рівень шуму (дБА): | 72 дБа |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 000 ₴




