Тип палива: Бензиновий
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 3,8 кВт
Двигун: Matari
Технічні характеристики
Технічні характеристики двигуна
Фізичні характеристики
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 3,8 кВт
Двигун: Matari
| Виконання | Без кожуха |
|---|---|
| Тип генератора | Інверторний |
| Резервна потужність (кВт): | 3.8 кВт |
| Номінальна потужність, кВт | 3.5 кВт |
| Кількість фаз | Однофазний (220) |
| Напруга: | 220 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Охолодження: | Повітряне |
| Номінальна сила струму | 15.2 А |
| Двигун | MGB 225 |
|---|---|
| Тип двигуна: | 4-тактний OHV |
| Обсяг паливного бака (л): | 10 л. |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): | 1.4 л/год |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) | 0.6 л |
| Тип запуску | Електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 530x350x490мм |
|---|---|
| Маса, кг | 34 кг |
| Рівень шуму (дБА): | 68 дБа |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴




