Пластиковий переносний кейс для інструментів Voltronic, 250х203х77 мм — переносний пластиковий кейс для зберігання та транспортування інструментів.
Технологія виготовлення: лиття під тиском.
Технічні характеристики:
Матеріал: поліпропілен (PP)
Зовнішні розміри: 250×203×77 мм
Внутрішні розміри: 235×165×68 мм
Вантажопідйомність: до 50 кг
Технологія виготовлення: лиття під тиском
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 207 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 203 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


