Електровелосипед гірський Kentor 29", 500 Вт, 48 В, акумулятор 9 Аг — електровелосипед для поїздок містом і бездоріжжям. Оснащений мотором 500 Вт, акумулятором 48 В 9 Аг і колесами 29 дюймів.
Технічні характеристики:
Рама: алюміній
Колеса: 29 дюймів
Двигун: 500 Вт, 48 В
Акумулятор: літієвий, 48 В, 9 Аг, тип 18650
Запас ходу: до 45 км
Гальма: дискові
Дисплей: РК-дисплей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.5 кг |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 449 ₴


