Стабілізатор напруги інверторний 9 кВт Quant-9, 1 фаза
- Немає в наявності
- Код: UG_21261
39 900 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги інверторний 9 кВт Quant-9, 1 фаза — інверторний стабілізатор напруги для регулювання та захисту обладнання від перепадів напруги. Підходить для однофазної мережі, забезпечує вихідну напругу 220 або 230 В.
Технічні характеристики:
Тип стабілізації: інверторний з випереджальним захистом.
Потужність при 220 В: 8,8 кВт.
Потужність при 110 В: 4,4 кВт.
Точність стабілізації: ±0,5%.
Діапазон вхідної напруги: 90-350 В.
Діапазон стабілізації: 90-350 В.
Час відгуку при навантаженні понад 125%: 10 сек.
Час відгуку при навантаженні понад 150% або КЗ: 1 сек.
Вихідна напруга: 220 або 230 В.
Кількість фаз: 1.
Діапазон робочих температур: +5...+40 °C.
Енергоспоживання: 19 Вт.
Габарити: 430 × 250 × 125 мм.
Вага: 11 кг.
Гарантія: 60 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 350 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Номінальна потужність | 8.8 кВт |
| Тип стабілізатора | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 0.5 % |
- Ціна: 39 900 ₴