Електровелосипед складаний CaBoot 16", 250 Вт, 36 В, акумулятор 6.4 Аг — складаний електричний велосипед для пересування містом і поїздок на невеликі відстані. Підходить для щоденного використання як міський транспорт.
Технічні характеристики:
Рама: алюмінієва
Колеса: 14"
Мотор: 250 Вт, 36 В
Акумулятор: 36 В, 6.4 Аг, Lithium
Дисплей: LCD
Гальма: дискові
Запас ходу: 35 км
Максимальне навантаження: до 110 кг
Габарити упаковки: 780×370×625 мм
Вага з акумулятором: 23 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 355 мм |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 129 ₴
