Тестер відеоспостереження 7.0" WiFi AHD/CVI/TVI/IP PoE IPC-5600 Plus — функціональний тестер для камер відеоспостереження та налаштування зображення, включно з фокусною відстанню, кутом огляду та контрастністю. Підходить для перевірки мережевих кабелів, пошуку IP у мережі та перевірки камер форматів IP і CVBS.
Вбудоване програмне забезпечення дає змогу здійснювати пошук IP у мережі та виконувати необхідні налаштування. Операційна система на базі Android із браузером, калькулятором і блокнотом; підтримується створення знімків, запис відео та подальший перегляд.
Технічні характеристики:
Підтримка IP, CVBS відеокамер до 8 Мп
Дисплей 7" 1920x1080
PTZ-контролер RS485
Підтримка Pelco-D / P
Тест UTP та коаксіального кабелю
Генератор зображень PAL, NTSC
Джерело живлення для відеокамер: DC 12 V 3 A та PoE 48 V
Аудіотестування
HDMI-відеовихід
Ударостійкий корпус
Акумулятор 18650 2600 mAh
Адаптер живлення DC 5 V 1 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -25 град. |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 380 |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Стан | Нове |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 109 ₴








