Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 12V — лінійно-інтерактивний інвертор із вбудованим стабілізатором напруги та чистою синусоїдою на виході. Використовується для підключення споживачів до мережі та акумуляторної батареї 12 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Ritar
Номінальна потужність: 1000 Вт
Номінальна повна потужність: 1500 ВА
Тип: лінійно-інтерактивний
Вбудований стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Точність стабілізації напруги: 6%
Напруга акумуляторної батареї: 12 В
Нижня межа вхідної напруги: 140 В
Верхня межа вхідної напруги: 270 В
Вихідна напруга від мережі: 220 В ±6%
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Частота електромережі: 50±0,5 Гц
Струм заряду батареї: 10/15 А
Тип індикації: LCD
Підключення споживача: євророзетка
Кількість розеток: 2
Підключення до мережі: євровилка
Підключення до АКБ: дроти М8
Відключення при перевантаженні: 120%
Затримка перезапуску: 6 мс
Робоча температура: 0...+40 °C
Захист від перегріву: 65±5 °C, відключення
Охолодження: активне
Вологість: 20-90%
Корпус: метал
Розміри: 500х245х350 мм
Вага: 14,9 кг
Гарантійний термін: 12 міс
Рекомендована ємність акумулятора: до 200 Ah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна напруга | 220.0 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 829 ₴

