Стабілізатор напруги релейний 9 кВт Europower SLIM-10000SBR, настінний
- Немає в наявності
- Код: UG_01035
7 880 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 9 кВт Europower SLIM-10000SBR, настінний — стабілізатор напруги для вирівнювання вхідної напруги та подачі стабільної вихідної напруги 220 В AC. Призначений для настінного монтажу.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 9000 Вт
Номінальна потужність: 7500 Вт
Коефіцієнт потужності: 0,9
Вхідна напруга: 140–270 V AC
Вихідна напруга: ~220 V AC ±8%
Стабілізація (AVR): 4 ступені
Нижні пороги перемикання: 140 V ±5 V AC
Верхні пороги перемикання: 270 V ±5 V AC
Частота: 50 Hz / 60 Hz
Індикація: дисплей
Перемикач мережі: автомат 63 А
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): передбачено
Сквозний нуль: наявний
Захист ліній зв'язку: -
Клемна колодка для підключення: 1
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал
Тип встановлення: настінний
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 880 ₴

