Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 24V
- Немає в наявності
- Код: UG_08331
8 400 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 24V — лінійно-інтерактивне ДБЖ під зовнішній акумулятор. Забезпечує живлення електроприладів під час відключення мережі та заряджає зовнішній акумулятор для подальшої роботи.
Технічні характеристики:
Бренд: Ritar
Номінальна потужність: 1000 Вт
Номінальна потужність: 1500 ВА
Тип: лінійно-інтерактивний
Вбудований стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Кількість ступенів стабілізації: 3
Крок перемикання: 22,5 В
Точність стабілізації напруги: 6%
Напруга акумуляторної батареї: 24 В
Нижній поріг вхідної напруги: 145 В
Верхній поріг вхідної напруги: 275 В
Вихідна напруга: 220 В ±10%
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Частота електромережі: 50±0,5 Гц
Струм заряду батареї: до 10/15 А
Тип індикації: цифрова
Підключення споживача: євророзетка
Кількість розеток: 2
Підключення до мережі: євровилка
Підключення до АКБ: дроти
Вимкнення при перевантаженні: 120%
Затримка перезапуску: 6–120 с
Робоча температура: 0...+40 C
Захист від перегріву: 65±5 C — вимкнення
Охолодження: активне, інтелектуальне
Вологість: 20–90%
Корпус: метал
Розміри: 400х145х210 мм
Гарантійний термін: 12 міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна напруга | 220 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 8 400 ₴
