Робот-миник вікон PWR-01, пластик, білий — робот для автоматичного миття вікон, дзеркал і кахельної плитки. Призначений для очищення вертикальних поверхонь з керуванням за допомогою пульта дистанційного керування.
Технічні характеристики:
Назва: Робот-миник вікон PWR-01, пластик, білий
Матеріал: пластик
Колір: білий
Режими: 3
Акумулятор
Страхувальний трос: 4 м
Кабель: 1.5 м
Комплектація:
Робот для миття вікон
Пульт дистанційного керування
Багаторазові очищувальні серветки — 10 шт
Запасні кільця — 2 шт
Страхувальний трос — 4 м
Кабель — 1.5 м
Блок живлення
Флакон для мийного засобу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pipo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15 |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Висота | 295 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 115 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴




