Стабілізатор напруги релейний 3.7 кВт Conter SVR-5000VA, 1 фаза, підлоговий
- Немає в наявності
- Код: UG_28943
7 310 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 3.7 кВт Conter SVR-5000VA, 1 фаза, підлоговий — однофазний релейний стабілізатор напруги для мережі з вхідною напругою 150–270 В. Призначений для стабілізації вихідної напруги 230 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Conter
Номінальна потужність: 3750 Вт
Номінальна потужність: 5000 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 6%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 150 В
Максимальна вхідна напруга: 270 В
Вихідна напруга: 230 В
Частота: 50 Гц
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 20–90%
Клеми для підключення до мережі: є
Підключення: дроти
Корпус: метал
Вага: 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 310 ₴
