Інвертор напруги 12/220 В, 640 Вт, BRAZZERS BRSW-LFP-800-12 — лінійно-інтерактивне ДБЖ під зовнішній акумулятор. Призначений для живлення електроприладів під час відключення мережі та заряджання зовнішнього акумулятора.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 640 Вт
Номінальна потужність: 800 ВА
Тип: лінійно-інтерактивний
Вбудований стабілізатор напруги
Тип стабілізатора: релейний
Точність стабілізації напруги: 6%
Напруга акумуляторної батареї: 12 В
Тип батарей: LiFePo4/GEL/AGM
Нижній поріг вхідної напруги: 145 В
Верхній поріг вхідної напруги: 270 В
Вихідна напруга від мережі: 203-238±5 В
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Частота електромережі: 50±0,5 Гц
Струм заряду батареї: 10/20 А
Тип індикації: LCD дисплей
Підключення споживача: євророзетка
Кількість розеток: 2
Підключення до мережі: євровилка
Підключення до АКБ: дроти
Відключення при перевантаженні: 120%
Затримка перезапуску: 6 с
Робоча температура: 0...+40 C
Захист від перегріву: 65±5 C, відключення
Охолодження: активне
Вологість: 20-90%
Гарантія: 12 міс
Рекомендована ємність акумулятора: до 200 Ah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brazer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна напруга | 220 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 879 ₴

