Стабілізатор напруги релейний 2.1 кВт Green Wave Mauser 3000VA
- Немає в наявності
- Код: UG_22549
4 730 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 2.1 кВт Green Wave Mauser 3000VA — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для стабілізації вхідної напруги в діапазоні 140–260 В та забезпечення вихідної напруги 220 В ±8%.
Технічні характеристики:
Бренд: Green Wave
Номінальна потужність: 2100 Вт
Номінальна потужність: 3000 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 6%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 140 В
Максимальна вхідна напруга: 260 В
Вихідна напруга: 220 В ±8%
Частота: 50 Гц
Вимкнення при перевантаженні: 120% (30 сек)
Затримка перезапуску: 10–120 сек
Перемикання часу перезапуску: кнопка
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 20–90%
Корпус: метал
Підключення: клеми
Розміри: 225х360х245 мм
Вага: 8.89 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Way |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.89 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 730 ₴
