ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 300W 12V Europower PSW-EPW500TW12 — джерело безперебійного живлення для підключення зовнішньої акумуляторної батареї. Призначений для живлення навантаження з вихідним сигналом правильної синусоїди.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 500VA / 300 Вт
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
Вхідна напруга: 220V 145 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V AC ± 10%
Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
Час перемикання: 2 ≤ 6 ms
Перемикач струму заряджання: 5 і 10 А
Стабілізація (AVR): 3 ступені
Нижні пороги перемикання: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикання: 275V ± 7V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Захист від короткого замикання: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Захист від повного розряду батареї: є
Холодний старт: є
Сквозний нуль: є
Звукова індикація: є
Тип індикації: дисплей
Зовнішня батарея: 12 В
Рекомендована ємність батареї: 20 - 100 А·год
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір білий
Тип кріплення: підлоговий
Робоча температура: 0 - 45 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴


