Стабілізатор напруги релейний 4.5 кВт Europower SLIM-5000SBR, настінний
- Немає в наявності
- Код: UG_01166
4 390 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 4.5 кВт Europower SLIM-5000SBR, настінний — релейний стабілізатор напруги настінного монтажу. Призначений для стабілізації вхідної напруги 140–270 В і роботи з однофазною мережею.
Технічні характеристики:
Бренд: Europower
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Кількість ступенів стабілізації: 4
Максимальна потужність: 4500 Вт
Номінальна потужність: 3500 Вт
Повна потужність: 5000 VA
Точність стабілізації: 6%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 140 В
Максимальна вхідна напруга: 270 В
Вихідна напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Вимкнення при перевантаженні: 120% (30 сек)
Затримка перезапуску: 6 сек
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 20-90%
Клеми для підключення до мережі: є
Підключення: дроти
Корпус: метал
Розміри: 475х260х138 мм
Гарантія: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 390 ₴