ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 600VA 12V LED RITAR RTSW-600 — джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою та світлодіодною індикацією. Використовується для забезпечення роботи обладнання під час відключення електроенергії та стрибків напруги.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 600VA/360 Вт
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
Час перемикання: 2 ≤ 6 ms
Струм заряду: 5–7 А
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Частота: 50Hz/60Hz
Захист від короткого замикання: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Захист від повного розряду батареї: є
RS-232 інтерфейс: є
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: світлодіоди
Зовнішня батарея: 12 В
Рекомендована ємність батареї: 20–65 А·год
Кількість розеток Schuko: 1
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0–45°С
Розмір пристрою (Д×Ш×В): 260×85×140 мм
Розмір упаковки (Д×Ш×В): 325×130×215 мм
Вага в упаковці: 4,06 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 678 ₴


