Сонячна панель Jarrett 150 Вт — фотоелектричний пристрій для перетворення сонячної енергії на постійний електричний струм.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 150 Вт
Струм за максимальної потужності: 8.33 А
Напруга за максимальної потужності: 18 В
Напруга відкритого контуру (холостого ходу): 21 В
Струм короткого замикання: 10 А
Характеристики дійсні за інсоляції 1000 Вт/м2 і температури 25 C
Розміри: 1480х680 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Напруга холостого ходу | 21 В |
| Струм короткого замикання | 10 А |
| Струм при максимальній потужності | 8.33 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴
