
Зарядний пристрій для акумулятора 12В (14.6В) 20А LiFePO4 MERLION 240Вт, крокодили Q25
3 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: UG_20825
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій для акумулятора 12В (14.6В) 20А LiFePO4 MERLION 240Вт, крокодили Q25 — пристрій для заряджання акумуляторів типу LiFePO4 з вихідною напругою 14.6 В та вихідним струмом 20 А.
Підходить для електроквадроциклів, електропогрузчиків, електролодок та інших пристроїв із приставкою «електро» або акумуляторами LiFePO4.
Технічні характеристики:
Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
Потужність: 240 Вт
Номінальна напруга: 12 В
Вихідна напруга: 14.6 В
Вихідний струм: 20 А
Індикація: світлодіодна
Охолодження: активне
Бренд: MERLION
Клеми/роз'єми: крокодили Q25
Кількість в упаковці: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴