Стабілізатор напруги релейний 1 кВт Green Wave Winchester 1500VA
- Немає в наявності
- Код: UG_22553
2 640 ₴
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 1 кВт Green Wave Winchester 1500VA — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для підтримання вихідної напруги 220 В за вхідної напруги 140–260 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Green Wave
Номінальна потужність: 1050 Вт
Номінальна потужність: 1500 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 6%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 140 В
Максимальна вхідна напруга: 260 В
Вихідна напруга: 220 ± 8 % В
Частота: 50 Гц
Інформація: LED + LCD
Робоча температура: 0...+40 °C
Вологість: 0 - 90%
Підключення: у розетку
Розміри: 165х330х90 мм
Вага: 2.545 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Way |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.545 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 640 ₴
