Безперебійний блок живлення ДБЖ Ritar UPS-P12/15/18 9-канальний 12В 15А — джерело живлення 12 В із вихідним струмом 15 А для живлення та резервування низьковольтних 12В пристроїв. Призначений для розподілу живлення по 9 каналах.
Джерело безперебійного живлення використовується в системах відеоспостереження, системах контролю доступу та системах сигналізації для забезпечення безперебійної роботи, також може бути використане в системах резервного освітлення зі споживачем 12 В, наприклад світлодіодною стрічкою.
Технічні характеристики:
Модель: Ritar UPS-P12/15/18
Номінальна вихідна напруга: 12 В
Вихідна напруга: DC 11,8-12,2 В
Вихідний струм: 15 А (180 Вт)
Вхідна напруга: AC 110-240 В
Кількість виходів: 9
Тип підключення до мережі: C13
Тип підключення споживача: клемна колодка з гвинтовими затискачами
Захист від короткого замикання на виході
Захист від перенапруги по навантаженню
Захист перезаряду батареї
Захист від перевантаження та короткого замикання по кожному виходу
Термозапобіжник самовідновлювальний: 1,1 А
Можливість підключення в обхід запобіжників із максимальною навантаженням
Світлодіодна індикація
Настінне кріплення
Матеріал корпусу: метал
Колір: білий
Місце під батарею: 7, 9, 17, 18, 20 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 282 ₴


