Стрічка бандажна, 50 м, 19х0.7 мм, нержавіюча сталь 304 — бандажна стрічка з нержавіючої сталі для фіксації елементів кріплення на опорах. Використовується для кріплення на опорах.
Технічні характеристики:
Довжина: 50 м
Ширина: 19 мм
Товщина: 0,7 мм
Матеріал: нержавіюча сталь 304
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 2.3 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип арматури для ЛЕП | Стрічка бандажна |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина: | 5000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
