Стабілізатор напруги релейний 1000 Вт POWERMASTER SW-1000, настінний — настінний релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для підтримання вихідної напруги 220 ± 7% за вхідної напруги 120–275 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Luxeon
Номінальна потужність: 750 Вт
Номінальна потужність: 1000 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 7%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 120 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 275 В
Вихідна напруга: 220 ± 7%
Частота: 50 Гц
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 20-90%
Корпус: метал
Вага: 3.1 ± 5%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

