Стабілізатор напруги релейний 700 Вт Green Wave Mauser 1000VA — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для підтримання вихідної напруги 220±8% за вхідної напруги 140–260 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Green Wave
Номінальна потужність: 700 Вт
Номінальна потужність: 1000 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 6%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 140 В
Максимальна вхідна напруга: 260 В
Вихідна напруга: 220±8%
Частота: 50 Гц
Відключення при перевантаженні: 120% (30 сек)
Затримка перезапуску: 10–120 сек
Перемикання часу перезапуску: кнопка
Робоча температура: 0...+40 °C
Вологість: 20–90%
Корпус: метал
Підключення: у розетку
Розміри: 110х220х140 мм
Вага: 2.83 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Way |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.83 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴

