Інфрачервоний електрообігрівач FLORIA ZLN 6203, 2250 Вт — інфрачервоний обігрівач для рівномірної тепловіддачі та обігріву приміщень. Підходить для обігріву окремих зон у великих приміщеннях і закритих приміщень.
Технічні характеристики:
Бренд: FLORIA
Потужність: 1100/2250 Вт
Напруга: 220 В
Площа обслуговування: 30 кв. м
Теплоносій: електричний
Керування: механічне
Монтаж: підлоговий
Зволожувач повітря: немає
Ручка для переміщення: немає
Колір: чорний
Вологість: 0–90%
Розміри: 60х52х19 см
Гарантійний термін: 6 міс.
Сертифікат: ДСТУ 4113-2001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Floria |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Потужність обігріву | 2250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴


