Блок живлення Voltronic 24В 20А 480Вт перфорований — імпульсний блок живлення для подачі та стабілізації напруги в системах освітлення, сигналізації, пристроях автоматики та інших приладах.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 180–260 V
Вихідна напруга: 24 В
Вихідний струм: 20 А
Потужність: 480 Вт
Захист: термозапобіжники
Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: є
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: клемна колодка
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: перфорований метал, колір сріблястий
Рівень захисту: IP 20
Робоча температура: 0–45 °С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Активний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.143 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴

