
Інфрачервоний електрообігрівач FLORIA ZLN6197, максимальна потужність - 2200 Вт, 2 режими - 1100/2200 Вт
1 638 ₴
- Немає в наявності
- Код: UG_23893
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інфрачервоний електрообігрівач FLORIA ZLN6197, максимальна потужність - 2200 Вт, 2 режими - 1100/2200 Вт — інфрачервоний електрообігрівач для обігріву приміщень і окремих зон. Забезпечує тепловий потік з використанням інфрачервоного випромінювання.
Технічні характеристики:
Бренд: FLORIA
Максимальна потужність: 2200 Вт
Режими потужності: 1100/2200 Вт
Напруга: 220 В
Площа обслуговування: 30 кв.м
Теплоносій: електричний
Керування: механічне
Монтаж: підлоговий
Колір: чорний
Розміри: 60х52х19 см
Вологість: 0 - 90%
Сертифікат: ДСТУ 4113-2001
Гарантійний термін: 6 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Floria |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP20 |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴

