Стабілізатор напруги релейний 375 Вт Westech SVR-500VA, 1 фаза, підлоговий — релейний однофазний стабілізатор напруги підлогового монтажу. Призначений для стабілізації вхідної напруги та живлення навантаження з вихідною напругою 230 В.
Пристрій оснащений LED-дисплеєм, цифровою індикацією напруг, тороїдальним трансформатором і базовим набором систем захисту. Підтримує режими DELAY/UNDELAY та автоматичне перезавантаження при спрацюванні захисту.
Технічні характеристики:
Бренд: Westech
Номінальна потужність: 375 Вт
Номінальна потужність: 500 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 8%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 150 В
Максимальна вхідна напруга: 270 В
Вихідна напруга: 230 В ±8%
Час затримки вихідної напруги: 6/180 с
Перемикання: DELAY/UNDELAY
Запобіжник: 5 А
Частота: 50 Гц
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 20-90%
Корпус: метал
Підключення: в розетку
Вага: 1.9 кг
Розміри: 214х121х142 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WesTech |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Номінальна потужність | 0.375 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 888 ₴

