Пластиковий переносний кейс для інструментів — пластиковий переносний ящик для зберігання та перенесення інструментів.
Технологія виготовлення: лиття під тиском.
Технічні характеристики:
Матеріал: поліпропілен (PP)
Товщина стінок: 4.5 мм
Зовнішні розміри: 385х310х180 мм
Внутрішні розміри: 353х255х145 мм
Вантажопідйомність: до 50 кг
Вага: 790 г
Технологія виготовлення: лиття під тиском
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴


