Блок живлення Voltronic 24В 8А 192Вт штекер 5.5x2.5 мм — імпульсний адаптер живлення з вихідними параметрами 24 В і 8 А. Призначений для живлення пристроїв, сумісних зі штекером 5.5x2.5 мм.
Імпульсний адаптер живлення 24 В 8 А (192 Вт) з LED-індикацією. У комплекті штекер 5.5x2.5 мм і шнур живлення довжиною 1,10 м.
Технічні характеристики:
Напруга: 24 В
Струм: 8 А
Потужність: 192 Вт
Тип: імпульсний адаптер живлення
LED-індикація
Штекер: 5.5x2.5 мм
Довжина шнура живлення: 1,10 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 192 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання, Захист від перезарядження, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Автоматичне вимкнення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴

