Інвертор напруги 12/220 В, 600 Вт, модифікована синусоїда, UKC — інвертор напруги для перетворення вхідної напруги 12 В на вихідну 220 В. Використовується для підключення та живлення пристроїв від акумулятора автомобіля.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 600 Вт
Номінальна потужність: 1000 ВА
Форма вихідної напруги: модифікована синусоїда
Вхідна напруга: 11,0-14,0 В
Вихідна напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Струм холостого ходу: 0,2 А
ККД: понад 90%
Робоча температура: 0...+40 °C
Євророзетка: 1 шт.
Порт USB
Проводи: крокодили
Вага: 0,8 кг
Гарантійний термін: 2 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Струм холостого ходу | 0.2 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | Звукова, світлова |
| Інші функції й особливості | Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 929 ₴



