Інфрачервоний обігрівач FLORIA ZLN8397, 1200Вт, 3 режими 400 Вт/800 Вт/1200 Вт, Box — інфрачервоний обігрівач для обігріву окремих зон у великих приміщеннях і закритих приміщень. Забезпечує тепловий потік з миттєвою тепловіддачею.
Технічні характеристики:
Бренд: FLORIA
Потужність: 400/800/1200 Вт
Напруга: 220 В
Площа обслуговування: 25 кв. м
Інфрачервоні лампи: 3 шт.
Теплоносій: електричний
Керування: механічне
Монтаж: підлоговий
Колір: чорний
Вологість: 0–90%
Кабель: 1.2 м
Вага: 1.3 кг
Гарантійний термін: 6 міс.
Автоматичний горизонтальний поворот: 70°
Сертифікат: ДСТУ 4113-2001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Floria |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Функція повороту |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287 ₴


