Блок живлення у боксі 18-канальний 12В 20А — імпульсний блок живлення в металевому боксі із замком для живлення систем відеоспостереження, сигналізації, освітлення та пристроїв автоматики. Стабілізує вихідну напругу.
Стабілізація напруги знижує ризик пошкоджень і подовжує термін служби підключених пристроїв.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 100–240 В
Вихідна напруга: 12 В
Максимальний вихідний струм: 20 А
Потужність: 240 Вт
Кількість каналів: 18
Роз'єм підключення: клеми
Захист: коротке замикання, перегрів, перевантаження
Активне охолодження: ні
ККД: не менше 80%
Монтаж: настінний
Тип корпусу: метал
Колір: білий
Рівень захисту: IP20
Робоча температура: 0–45 °C
Розміри: 315х220х60
Комплектація: металевий ІБП, 2 ключі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання, Захист від перезарядження, захист від перепадів напруги, захист від переполюсування, Автоматичне вимкнення, захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга заряджання | 72 В |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Светодиод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴
