Стабілізатор напруги релейний 600 Вт Europower EPX-1204, 1 фаза — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для підтримання вихідної напруги 220 В за вхідної напруги 184–276 В.
Технічні характеристики:
Бренд: Europower
Номінальна потужність: 600 Вт
Номінальна потужність: 1200 ВА
Тип стабілізатора: релейний
Кількість фаз: 1
Точність стабілізації: 10%
Коефіцієнт потужності: 0.9
Мінімальна вхідна напруга: 184 В
Максимальна вхідна напруга: 276 В
Вихідна напруга: 220 ± 10 % В
Частота: 50 Гц
Інформація: LED
Робоча температура: 0...+40 C
Вологість: 0 - 90%
Підключення: у розетку
Вага: 1.6 кг
Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016 ₴


