Блок живлення Merlion MLPSP12-12 12В 12А 144Вт штекер 5.5x2.5 мм — імпульсний адаптер живлення для подачі та стабілізації 12 В у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження та освітленні. Призначений для пристроїв, що потребують до 12 А на виході.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 100–240 В
Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм: 12 А
Потужність: 144 Вт
Штекер: 5.5x2.5 мм
Довжина шнура живлення: 1.70 м
Тип корпусу: ABS, колір чорний
Робоча температура: 0–45 °C
Рівень захисту: IP40
Комплектація: адаптер живлення — 1 шт.; шнур живлення — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 144 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.715 |
| Вихідна напруга | 12 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 12 А |
| Максимальна робоча температура | 45 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴
