Адаптер живлення Voltronic 3-12В 10А, штекер 5.5/2.5 — блок живлення для перетворення мережевої напруги на напругу, необхідну пристрою. Призначений для живлення або заряджання малопотужних приладів.
Технічні характеристики:
Регульована вихідна напруга: 3V, 4.5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V
Вхідна напруга: 100–240 В змінного струму
Штекер: 5,5×2,5
Струм: 10 А
LED-індикація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴

