Блок живлення Voltronic 12В 12А 144Вт штекер 5.5x2.5 мм — імпульсний адаптер живлення 12 В для подачі та стабілізації напруги в пристроях, таких як світлодіодні стрічки, системи відеоспостереження та освітлення.
Імпульсний адаптер живлення 12В — подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсний
Вхідна напруга: 100 ~ 240 В
Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм: 12 А
Потужність: 144 Вт
Штекер: 5.5x2.5 мм
Довжина шнура живлення: 1.70 м
Тип корпусу: ABS, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 °C
Рівень захисту: IP40
Кількість в упаковці: адаптер живлення - 1 шт.; шнур живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 144 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 12 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 5000 циклів заряджання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴
