Блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 12В 6А 72Вт IP67 — імпульсний блок живлення для живлення світлодіодних стрічок, систем освітлення та відеоспостереження.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 призначений для живлення світлодіодних стрічок, систем освітлення та відеоспостереження. Адаптер стабілізує вихідну напругу.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсний
Вхідна напруга: 100 ~ 240 В
Вихідна напруга: 12В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм: 6А
Потужність: 72 Вт
Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: провід під пайку
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір сріблястий
Ступінь захисту: IP67
Робоча температура: -30 °C до +70 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697 ₴
