Акумуляторна комірка LiFePO4 3.2V 18Ah Vipow — літій-залізо-фосфатний акумулятор для використання в електротранспорті, велосипедах, мопедах, іграшках, побутових електроінструментах та обладнанні для поливу.
Технічні характеристики:
Робоча напруга: 3,2 В
Номінальний струм заряду: 0,5–1C
Максимальний струм заряду: 3C
Максимальна напруга розряду: 2 В
Кількість повних циклів заряд/розряд: 200
Температура: +60 °C
Розмір упаковки (Д×Ш×В): 30×75×145 мм
Розмір пристрою (Д×Ш×В): 27×70×134 мм
Нетто: 0,5 кг
Брутто: 0 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.515 кг |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 3.2 V |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴
