Коропова розкладачка Ranger BED 88 Sleep System — ліжко на 6 ніжках із вбудованим спальним мішком та флісовим матрацом.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба (25, 35х10 мм) та алюміній
- Матеріал тканини: Polyester 5×300D з ПВХ-покриттям, фліс
- Розміри в розкладеному вигляді: 34-45 х 207 х 75 см
- Навантаження: до 160 кг
- Особливості: спальник на весняно-осінній період (на блискавці), матрац товщиною 5 см, регульовані ніжки
- Вага: 11.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Комбинация алюминиевого сплава и стали |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Тип | Карповая |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2070 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектация | |
| Комплектация | С матрасом |
| Особенности | Регулировка наклона спинки, С карманом |
Информация для заказа
- Цена: 6 939 ₴









